Eluo

Eluo

Částice hromadící se v kapiláře a trysce zmlžovače mohou vést ke snižování průtoku vzorku zmlžovačem a tím ke snížení jeho účinnosti a výkonu. Výsledným efektem je zhoršení citlivosti analýzy a  zejména detekčních limitů. Samostaným problémem je úplné zablokování zmlžovače způsobené velkou částicí, vláknem z filtračního papíru nebo úplným zakrystalováním ústí zmlžovače. Donedávna neexistovala žádná efektivní metoda, která by dokázala snadno a rychle vyčistit ucpaný zmlžovač bez rizika jeho poškození.
    Nyní lze ucpaný zmlžovač uvést jednoduše do původního stavu pomocí revolučního čistícího zařízení nazývaného ELUO. ELUO je konstruováno tak, aby účinně vstřikovalo čistící médium do kapiláry zmlžovače a snadno tak vypuzovalo nahromaděné částice. Čištění je překvapivě rychlé a velmi účinné. Odpadají tak dosavadní „špinavé způsoby“ zprůchodňování zmlžovačů, jako je čištění zmlžovačů v ultrazvukové lázni, profukování kapiláry zmlžovače stlačeným vzduchem nebo napojování zmlžovače na vývěvu. Všechny tyto postupy mohou vést k poškození zmlžovače!
    Pravidelné používání zařízení ELUO při údržbě zmlžovačů je klíčem k jejich správnému fungování a k prodloužení jejich životnosti.
    Dle našich zkušeností vede pravidelné používání tohoto zařízení k podstatnému zlepšení stability výsledků, zejména pak u  spektrometrů, které nejsou vybaveny Mass Flow řízením průtoku argonu na zmlžovači.Produkty


© 2021, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑