Semináře o nanomechanickém testování

07.09.2015 13:59

Dovolujeme si Vás pozvat na dva semináře zabývající se nanomechanických testováním materiálů.

Novinky a pokročilé techniky v oblasti nanoindentace

Tento seminář je zaměřen na novinky a nové pokročilé metody v oblasti klasické nanoindentace, která se zabývá charakterizací lokálních mechanických vlastností s vysokým laterálním rozlišením. Účastníkům semináře budou představeny poslední novinky a trendy firmy Hysitron z oblasti nanoindentace včetně ukázek naměřených dat získaných s pomocí těchto technik. Seminář se uskuteční 7. 10. 2015 v sídle firmy RMI, s.r.o. na adrese Horka 221, 533 41 Lázně Bohdaneč.

Nanomechanické testování materiálů v elektronových mikroskopech - novinky a pokročilé techniky

Tento seminář je zaměřen na metody "in-situ" testování lokálních mechanických vlastností materiálů v elektronových mikroskopech (SEM i TEM). Tyto metody se v poslední době označují jako pikoindentace. V úvodu semináře budou stručně vysvětleny principy nanomechanického testování materiálů, následně pak budou prezentovány možnosti a výsledky "in-situ" testování mechanických v elektronových mikroskopech. Seminář se uskuteční 8. 10. 2015 v sídle firmy RMI, s.r.o., na adrese Horka 221, 533 41 Lázně Bohdaneč.

Podrobný popis obou seminářů naleznete v přiložených souborech. Je možné se samozřejmě přihlásit na oba semináře. Účast na semináři je zdarma. Prosíme zájemce o registraci na e-mailu do 2. 10. 2015. Počet účastníků v daném termínu je omezen kapacitou naší přednáškové místosti (maximální počet je 20 účastníků).


Produkty


© 2017, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑