8000M Mixer/Mill

8000M Mixer/Mill

Mixer/Mill 8000M je vysokoenergetický kulový mlýn, který je určen pro mletí vzorků o hmotnosti v rozsahu 0,2 až 10 g na analytickou jemnost. Je ideální pro mletí suchých křehkých vzorků, mletí kalů, pro míchání prášků nebo tvorbu emulzí. Mezi typické vzorky patří horniny, nerosty, písek, cement, struska, keramika, nosiče katalyzátorů, sklo, farmaceutika, rostlinné a živočišné tkáně, semena atd. Použit může být též na mechanické legování, míchání pigmentů nebo ředění práškových materiálů (standardů). Mlýn nabízí velmi vysokou účinnost mletí i pro problematické materiály, kde klasické planetární nebo vibrační mlýny selhávají v důsledku lepení mletého materiálu na mlecí tělíska.

Mlýn je vybaven elektronickým nastavitelným časovačem, bezpečnostním uzavíracím systémem (nelze ho provozovat s otevřeným víkem) a výkonným vzduchovým chlazením. Zámek upínacího mechanismu zabraňuje možnému uvolnění mlecí nádoby během mletí. Uchycení pohonu pohlcující vibrace umožňuje umístění mlýnu přímo na pracovním stole. Mlýnu 8000M je vybaven jedním upínacím mechanismem. K dispozici jsou i speciální adaptéry pro až 7 (pro vzorky do cca 0,5 g) nebo 4 (pro vzorky do cca 1 g) malé mlecí nádobky.  

Mlýn je velmi flexibilní. Z hlediska množství a charakteru vzorku je pro mlýn k dispozici dále uvedený široký sortiment mlecích nádob:

Podrobné informace k mlýnům naleznete v sekci Odborná literatura zde.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑