Silver Nova

Silver Nova

Nejnovější přírůstek do rodiny vláknových spektrometrů firmy StellarNet je vysoce výkonný SILVER Nova s širokým spektrálním rozsahem 190 - 1110 nm. Tento přístroj se vyznačuje vysokou citlivostí díky technologii kompozitní mřížky, která zajišťuje vysokou efektivitu v oblastech UV i NIR. CCD detektor s vylepšenou odezvou v UV oblasti je termoelektricky chlazený. Společně se čočkou dosahuje spektrometr až o 65% lepšího poměru signál:šum při dlouhých expozičních časech. Navzdory velkému spektrálnímu rozsahu dosahuje SILVER Nova spektrálního rozlišení 1nm při štěrbině 25um.

Spektrometr je vhodný zejména pro aplikace, které vyžadují vysokou citlivost, široký spektrální rozsah a dobré spektrální rozlišení, jako je například měření fluorescence nebo různé low light aplikace.

StellarNet nově nabízí další rozšíření termoelektrického chlazení CCD detektoru na dvou fázové eXtreme TEC chlazení. To snižuje šum o více než 80% pro dlouhé integrační časy a chladí detektor až o 30°C pod laboratorní teplotu. Tento upgrade je vhodný zejména pro low light aplikace.

Redukce šumu při použití dvoufázového eXtreme termoelektrického chlazení
Bližší informace o spektrometru najdete na stránkách výrobce.

Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑