StellarRAD Série 3

 

NOVINKA!

StellarRADTM Series 3 je již třetí série snadno ovladatelného výzkumný spektrometru pro radiometrické aplikace v terénu. Systém je NIST kalibrovaný pro metrologické aplikace a může spolehlivě měřit například lumen/m2, watt/m2, Lumen nebo Watt flux atd. Dále systém v reálném čase zobrazuje xy chromacitu, dominantní vlnovou délku, CCT (correlated color temperature) a další hodnoty. Systém je dodáván v odolném pouzdře pro přenos a s ovládacím softwarem a kalibracemi nahranými v ovládacím tabletu pro rychlé a snadné ovládání.

Oproti jiným ručním spektrometrů pro radiometrii je StellarRAD vybaven výzkumnou optikou (dosahuje lepší spektrální rozlišení než 1nm) a je tak v této oblasti nejlepší volbou pro spolehlivé testování, demonstrace, instalace, výzkum a vývoj nebo kontrolu kvality. Modulární design umožňuje připojení integrační koule pro měření celkového světelného toku nebo použití varianty ColorWiz Pro, která přidává halogenový zdroj světla, příslušenství pro reflektanci a výkonnou aplikaci ColorWiz pro rychlé a snadné měření v reálném čase.

Spektrometr je konstruován bez pohyblivých částí a je tedy velice robustní, což dále napomáhá jeho použití v terénu. Přístroj je napájen přes USB a je možné ho používat až 5 hodin na jedno nabití. Systém je k dispozici ve variantách pro VIS (350-1150 nm), UV (200-400nm) nebo NIR (900-1700nm).

Ukázka překrytí spekter LED testovaných při kontrole kvality

+

Překrytí různých LED z jedné várky: testování centroidu, FWHM a oblasti křivky.

Další informace naleznete na stránkách výrobce.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑