Mobilní spektrometry

FirstDefender RM/RMX

FirstDefender RM/RMX

Nová generace přenosného Ramanovského spektrometru pro identifikaci nebezpečných látek (toxických chemikálií, drog, výbušnin a  jejich prekurzorů). Přístroj nové generace je dvakrát menší a  dvakrát lehčí, zároveň však pětkrát rychlejší než první generace spektrometru Ahura FirstDefender! Jeho knihovna obsahuje spektra více jak 12 000 látek a je neustále doplňována a aktualizována.

TruScan RM

TruScan RM

TruScan RM je nová generace spektrometru TruScan, který zachovává všechny přednosti předchozí generace (prostudujte si údaje ke spektrometru TruScan), zároveň ale přináší řadu vylepšení. Spektrometr je menší a lehčí (0,9 kg) a cca. 5x rychlejší. Nabízí velmi přesnou a rychlou analýzu (10 - 15 s). Typickou aplikací je identifikace/potvrzení schody vstupních surovin nebo identifikace padělků léčiv přímo v terénu.

TruScan GP

TruScan GP

TruScan GP je uveden na trh jako novinka. Jedná se o ekonomickou variantu „vlajkové lodi“ - Ramanova spektrometru TruScan RM. Spektrometr TruScan GP je kompletně postaven na technologii spektrometru TruScan RM, je však více orientován do prostředí menších farmaceutických a chemických firem, které nevyžadují některé funkcionality spektrometru TruScan RM. 

TruNarc

TruNarc

TruNarc je kapesní přístroj pro terénní identifikaci narkotik a kontrolovaných substancí, včetně identifikace prekurzorů (látek používaných při výrobě drog). TruNarc je určen k rychlé identifikaci zakázaných narkotik bez přímého kontaktu, měří skrz průhledné plastické a skleněné obaly, minimalizuje riziko kontaminace a zachovává důkazy (nedestruktivní analýza). TruNarc je v současné době jediné řešení schopné efektivně reagovat na rychle narůstající počet „nových“ drog a jeví se jako vhodná náhrada dnes užívaných NIK testů.

TruScreen

TruScreen

TruScreen je Ramanův spektrometr od firmy Thermo Scientific, divize POA (Portable Optical Analyzers). Jedná se o specializovaný Ramanův spektrometr, který je určen pro kontrolu všech typů tekutin, aerosolů a gelů v průhledných a průsvitných obalech bez nutnosti otevření.

Mobilní Raman a FT-IR spektrometr - NOVINKA

Gemini je mobilní přístroj určený pro terénní identifikaci neznámých látek.

Jedná se o zcela novou generaci přístrojů, kdy se poprvé podařilo integrovat do jednoho přístroje obě technologie, tedy infračervenou spektrometrii s Fourierovou transformací (TruDefender FTX) a velice výkonný Ramanův spektrometr s budícím laserem o vlnové délce 785 nm (FirstDefender RMX). K dispozici je tak zařízení, které nabízí nejširší možný rozsah analýz pro látky, které poskytují vibrační molekulární spektrum.


Produkty


© 2020, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑