identiFINDER R425

identiFINDER R425

identiFINDER R425 přinesl skokové navýšení výkonu, moderní komunikační schopnosti, a rychle se tak opět stal nejprodávanějším detektorem ve své kategorii, podobně jako v minulosti jeho předchůdce identiFINDER R400.
R400 byl světově nejprodávanějším ručním přístrojem pro měření úrovně radiace, vyhledávání zdrojů radiace a identifikaci radionuklidů. IdentiFINDER R425 je důstojným nástupcem a je zde vidět, že firma FLIR věnovala jeho vývoji skutečně dlouhou dobu s následným praktickým testováním na mnoha místech v různých organizacích (více jak 10 000 hodin testů). R425 tak zachovává všechny přednosti předchozího R400, nabízí ale podstatně větší citlivost (jak gama, tak i neutronů), při menších rozměrech, delší době provozu na baterie (až 16 hodin plus hot swap výměna) a větší odolnosti (plná IP67, včetně možností dekontaminace ponořením do dekontaminačního činidla, pádová odolnost). Navíc samozřejmě přibyla řada moderních funkcí, jako je komunikace s mobily a tablety, včetně plnohodnotného vzdáleného (bezobslužného) ovládání.
Pro identFINDER R425 je nyní volně dostupná aplikace pro mobilní telefony a tablety (Android, IOS) která umožňuje snadné bezdrátové stahovaní dat z přístroje (spektra, alarmy…), jejich rychlé odesílání na vzdálené servery a také úplné vzdálené ovládání se zobrazením virtuálního displeje přístroje přímo v aplikaci, což významně zvyšuje ochranu operátora (nemusí být přítomen po celou dobu měření v místě se zvýšenou radiací).

Další informace najdete na stránkách výrobce.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑