Gama spektrometry, detekce radiace

Ruční gama spektrometry identiFINDER řady R od firmy FLIR představují dnes světový standard v oblasti mobilních/ručních gama spektrometrů. Jsou používány nejen policií, ochrannou letišť, speciálními složkami, celními orgány a vládními agenturami mnoha zemí, ale také například Mezinárodní agenturou pro jadernou energii. Mnoho uživatelů je také z oblasti bezpečnostních služeb a ostrahy významných objektů a podniků.

Na rozdíl od běžných perzonálních detektorů radiace přináší také schopnost měřit gama spektrum. Tyto detektory tak mohou rychlé identifikovat radionuklid na základě změření jeho gama spektra a porovnáním spektra s interní databází přístroje. Je tak možnné odhalit nezákonný pohyb radionuklidů, kontaminovaných materiálů nebo osob a činit okamžitá rozhodnutí.

Spektrometry FLIR se vyznačují velmi snadnou obsluhou a maximální automatizací všech procesů, nevyžadují tak speciálně zaškolenou obsluhu.

identiFINDER R225

identiFINDER R225

NOVINKA Nová generace cenově dostupných kapesních gama spektrometrů identiFINDER R225.

identiFINDER R425

identiFINDER R425

identiFINDER R425 přináší skokové navýšení výkonu, moderní komunikační schopnosti podobně jako jeho předchůdce indentiFINDER R400.

identiFINDER R440

identiFINDER R440

Druhá generace vlajkové lodi firmy FLIR v oblasti ručních přístrojů pro měření úrovně radiace, vyhledávání radioaktivních materiálů a jejich identifikaci, ruční gama spektrometry identiFINDER R440.

identiFINDER R700

identiFINDER R700

Nový Backpack “batohový” detektor identiFINDER R700


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑