IR Spektrometry

InfraCal

Spektrometry řady InfraCal jsou robustní, kompaktní, přenosné infračervené spektrometry. Jsou k dispozici ve více jednoúčelových verzích podle použití. Jedná se zejména o měření nepolárních a extrahovatelných látek, o měření sazí v olejích a o analýzu bioapaliv. Lze měřit průchod nebo zeslabený totální odraz (ATR) v závislosti na použitém modelu. Ve všech případech je IR záření fokusováno konkávním zrcadlem na blok detektoru, který obsahuje filtry, izolující analytickou a referenční vlnovou délku. Analýza je provedena v několika okamžicích vložením vzorku a stisknutím tlačítka RUN.

InfraRan

InfraRan

InfraRan je přenosný infračervený spektrometr, který je  určen pro analýzu plynů. Může být napájen ze sítě nebo v případě použití v terénu z baterie. Je k dispozici vždy pro měření konkrétního plynu nebo sady plynů. Dodáván je již nakalibrovaný.

IR spektrometry Spectrolytic

Ze sortimentu firmy Spectrolytic nabízí naše firma zajímavé IR spektrometry velmi robustní konstrukce i pro použití v průmyslu, mobilní, s vynikajícím poměrem cena - výkon. Přístroje této firmy nabízejí relevantní analýzu v místě a čase, kdy ji uživatel potřebuje a šetří tak náklady za odesílání vzorků k analýze i čas na provedení analýzy. Více informací je možné také nalézt na stránkách výrobce zde.


Produkty


© 2021, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑