FirstDefender RM/RMX

FirstDefender RM/RMX

Celosvětově nejrozšířenější spektrometr pro detekci nebezpečných látek - mobilní Ramanův spektrometr FirstDefender byl inovován na zcela nový typFirstDefender RM a jeho další verzí s pevně připojenou optickou sondou typ FirstDefender RMX.

FirstDefender RM

Jedná se o inovovaný model velmi populárního spektrometru Ahura FirstDefender, který se stal celosvětovým standardem v oblasti mobilní detekce látek (zejména nebezpečných látek). Nový model je o polovinu menší, má poloviční hmotnost a výrazně vyšší rychlost analýzy. Zůstaly zachovány všechny výhody spektrometrů FirstDefender (bezkontaktní analýza, analýza přes obaly, automatická analýza směsí, … ), v databázi je nyní více jak 12 000 látek, analýza je provedena zcela automaticky, obsluha nemusí být expertem na tuto problematiku. Spektrometry FirstDefender RM/RMX nacházejí uplatnění nejen v bezpečnostních aplikacích (armáda, policie, celní správa, …) ale například i v oblasti analýzy odpadů, rychlé identifikaci látek v průmyslu nebo v geologické analýze.

FirstDefender RMX

K dispozici je i speciální verze vybavená odolnou sondou s pancéřovaným optickým kabelem a možností komunikace s roboty, která je primárně určena pro detekci výbušnin, uplatnění ale může nalézt všude tam, kde je obtížný přístup k analyzovanému vzorku.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑