Úprava vody

Výkonné systémy pro přípravu ultračisté vody

Výkonné systémy pro přípravu ultračisté vody

Řada Ultra Clear a Integra
V  případě, že ve vaší laboratoři potřebujete ultra-čistou vodu pro potřeby HPLC, chemických analýz, AAS, molekulární biologie nebo při pěstování buněčných kultur, je instalace některého zařízení firmy EVOQUA tím správným rozhodnutím. Systém se skládá z předúpravového modulu, který je napájen vodou z vodovodního řádu. Upravená voda pak dosahuje vysokého mezinárodního standardu ASTM 1.

Systém reverzní osmózy

Systém reverzní osmózy

Řada Ultra Clear Compact RO, Ultra Clear RO DI, Ultra Clear RO EDI
K výrobě čisté vody na základě reverzní osmózy jsou určeny systémy Ultra Clear Compact RO, Ultra Clear RO DI a Ultra Clear RO EDI. Srdcem celého zařízení je semipermeabilní membrána, která je vytvořena z tenkého filmu a svinuta do spirály, má tak vysokou účinnost při odstraňování rozpustných solí z vody (96–99 %). Navíc je v systému nainstalována EI-iontová cela, jedná se tedy v podstatě o  elektrodeionizaci, takže již nejsou potřeba regenerační činidla a nedochází k velké spotřebě proplachovací vody. Použití těchto systémů je především v medicíně, farmacii, v biologických a řadě dalších laboratoří.

Ekonomické systémy pro přípravu ultračisté vody

Ekonomické systémy pro přípravu ultračisté vody

Modelová řada LaboStar
Tato modelová řada je určena zejména pro zákazníky s nižší spotřebou vody, kteří hledají zařízení za velmi výhodnou cenu a to bez kompromisů v kvalitě připravené vody. U této modelové řady zůstávají zachovány všechny přednosti systémů firmy EVOQUA – použití špičkových materiálů, velmi vysoká čistota vody (TOC pod 5 ppb) a zejména nízké provozní náklady – důvody proč jsou zařízení firmy SG (dnes EVOQUA) používána i na špičkových českých pracovištích (Akademie věd, univerzity, zdravotní ústavy atd.). Zařízení je vhodné pro produkci ultračisté vody jak v analytických tak i v mikrobiologických laboratořích.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑