Řídící jednotky

Korozivzdorná klávesnice

Korozivzdorná klávesnice

Korozivzdorná klávesnice představuje ekonomickou variantu., která je k mineralizačnímu bloku připojena pomocí 1 m dlouhého kabelu. Volitelně je možné použít teplotní sondu DigiPROBE nebo hladinovou sondu DigiSET. Pomocí klávesnice obsluha ovládá teplotu v bloku (s přesností na 0,1 °C), nastavuje čas potřebný pro proběhnutí rozkladu (s přesností na 1 s) a aktivuje alarm signalizující dokončení rozkladu. Na displeji se zobrazuje aktuální teplota v bloku nebo ve vzorku (je-li používána teplotní sonda) a čas zbývající do konce sekvence. Klávesnice je vyrobena z kyselinám odolných materiálů Kydex a Lexan.

Dotyková obrazovka

Dotyková obrazovka

Řídící jednotka s dotykovou obrazovkou je vybavena velkým grafickým LCD displejem. Umožňuje uložení až 10 rozkladných programů do paměti, zobrazuje trvání každého z kroků rozkladného programu. Umožňuje vytvářet vícekrokové programy (až 6 kroků v jednom programu: 3 x nárůst na teplotu a 3 x výdrž na teplotě) a automaticky ukončí program po proběhnutí posledního kroku. Po dokončení poslední sekvence se spustí akustický alarm. Dotyková obrazovka je vyrobena z materiálů odolných kyselinám (Kydex a Corian).

PC Classic Controller

PC Classic Controller

Jedná se o zařízení, které usnadňuje ovládání rozkladných DigiPREP systémů. PC Classic Controller (katalogové číslo 010-500-280) ve spojení se softwarem Go2Temp® nainstalovaným na Vašem PC funguje jako datová stanice pro připojení až šestnácti DigiPREP systémů a umožňuje ovládat a monitorovat průběh jednotlivých rozkladů a zobrazovat průběhy teplotních profilů.

Go2Temp software

Go2Temp software

Jedná se o software, který po nainstalování na Váš počítač slouží spolu s PC Classic Controller jako datová stanice pro připojení až šestnácti DigiPREP systémů a umožňuje ovládat a monitorovat průběh jednotlivých rozkladů a  zobrazovat průběhy teplotních profilů. Software se vyznačuje čtyřmi rozdílnými uživatelskými hladinami (Normal, Super, Systems Administration & Service Engineer) a umožňuje spolehlivé zabezpečení důležitých informací. Spouštěcí soubor je uložen na hard disku nebo na LIMS a informace je možné ukládat ve formátech: Microsoft Excell, XML nebo Acromat PDF.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑