Mikroskopie skenující sondou (SPM, AFM)

Naše firma zastupuje ruskou firmu NT-MDT, která nabízí široké spektrum AFM mikroskopů a spotřebního materiálu pro AFM mikroskopy. Na této stránce naleznete odkazy na jednotlivé typy nabízených AFM mikroskopů.

Níže naleznete odkazy na řadu informací věnovaných AFM a SPM obecně:

NEW Mapování mechanických vlastností - V roce 2013 firma NT-MDT představila nový měřící mód, který umožňuje mapování mechanických vlastností vzorku, HybriD (také známý jako RSI). Díky upgradu elektroniky je doba měření tohoto módu srovnatelná se standardním měřením AFM. Jednou ze zásadních výhod je minimalizace laterálních sil působících na hrot, což prodlužuje životnost hrotů a usnadňuje sklenování vzorků slabě vázaných na substrát nebo měření topografie a vodivosti i měkkých vzorků, jako jsou polymery. V současnosti je nabízena již druhá generace kontrolérů HybriD 2.0 s rozšířenými měřícími módy: frekvenčně modulované měření a měření KFM, MFM a EFM módů v RSI režimu. Kontrolér je dále vybaven modulem se zesilovačem vysokého napětí (±150 V) pro režim piezoresponse force microscopy. Upgrade elektroniky je možné dokoupit ke všem mikroskopům NT-MDT. Více informací naleznete v informační brožuře, aplikačním listu nebo záznamu webináře.

AFM mikroskop pro velké vzorky

AFM mikroskop pro velké vzorky

NOVINKA Špičkový automatizovaný AFM mikroskop, který umožňuje analyzovat vzorky nebo sady vzorků o velikosti až 200x200 mm a 40 mm na výšku více 50 základními i pokročilými AFM módy. Vysoký stupeň automatizace a algoritmus ScanTronicTM přispívají k uživatelské přístupnosti pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Titanium - pokročilý automatizovaný mikroskop

Titanium - pokročilý automatizovaný mikroskop

NOVINKA! Titanium je převratnou novinkou v oblasti automatizovaných AFM mikroskopů. Mikroskop je konstruován s cílem nabídnout nejlepší měřící parametry (nízký šum, dlouhodobá stabilita) kombinovanými s kompletní automatizací měření. Jedinečná konstrukce mikroskopu je založena jednak na použití titanu pro kritické díly mikroskopu, dále na nové měřící hlavě  Revolution s automatizovanou výměnou hrotů.

Modulární AFM mikroskop

Modulární AFM mikroskop

AFM mikroskop Ntegra od firmy NT-MDT nabízí všechny dostupné techniky AFM/STM/SNOM spojené se špičkovými parametry (úroveň šumu, X-Y-Z linearita a rozsah, rozlišení optického systému 0.3 um, ...), ale také plnou modularitu, která umožňuje rychlou a jednoduchou přestavbu systému. Investicí do jednoho systému tak nemáte uzavřenu cestu k jeho rozšiřování do dalších aplikačních oblastí.

Solver NEXT - automatizovaný mikroskop

Solver NEXT - automatizovaný mikroskop

Automatizovaný AFM mikroskop firmy NT-MDT, který nabízí snadné použití spolu se špičkovými parametry. Je tak  výrazně usnadněno měření a umožňuje to jeho využití ve výuce stejně jako ve výzkumu.

Cenově dostupný AFM mikroskop

Cenově dostupný AFM mikroskop

Firma NT-MDT nabízí cenově dostupný mikroskop, který je možné použít pro výukové účely, kde vyniká zejména možností přípravy sond leptáním uživatelem. Pro výzkumné účely používá mikroskop standardní kantilevrové sondy a dosahuje kvalitních výsledků.

Bio AFM mikroskop

Bio AFM mikroskop

NT-MDT nabízí plně automatizovaný AFM mikroskop integrovaný s invertovaným optickým mikroskopem pro biologický výzkum.

AFM kombinované s Ramanem

AFM kombinované s Ramanem

Mikroskopy kombinující AFM s nejmodernějšími optickými metodami.

NANOFAB

NANOFAB

NANOFAB je modulární platforma pro výrobu nanotechnologií.

Spotřební materiál pro SPM

Zde naleznete nabídku spotřebního materiálu pro SPM mikroskopy. Firma RMI nabízí široké spektrum spotřebního materiálu pro SPM: od měřících hrotů, přes kalibrační mřížky až po vzorkové substráty.

Kalibrace laterální sil pro AFM

Kalibrace laterální sil pro AFM

Novinka! Zařízení pro kalibraci laterálních sil AFM kantilevru.


Produkty


© 2020, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑