Mletí vzorku

2010 Geno/Grinder

2010 Geno/Grinder

NOVINKA! 2010 Geno/Grinder je vysoce výkonný laboratorní mlýn určený zejména pro biochemické aplikace. Nastavitelný úchyt umožňuje použití široké škály různých formátů nádobek se vzroky, od titračních destiček až po centrifugační zkumavky. Je navržen na extrakci DNA, RNA, proteinů, enzymů, reziduí pesticidů atd. Ideální je pro QuEChERS aplikace. Typickými vzorky jsou rostlinné a živočišné tkáně, buněčné kultury, semena, ovoce, zelenina apod.

1600 MiniG

1600 MiniG

1600 MiniG je ekonomickou variantou Geno/Grinderu. Je určený zejména pro biochemické aplikace. Nastavitelný úchyt umožňuje použití až 2 titračních destiček nebo 48 x 2ml nádobek nebo 48x 5ml nádobek. Je navržen na extrakci DNA, RNA, proteinů, enzymů, reziduí pesticidů atd. Ideální je pro QuEChERS aplikace. Typickými vzorky jsou rostlinné a živočišné tkáně, buněčné kultury, semena, ovoce, zelenina apod.

2025 Geno/Grinder

2025 Geno/Grinder

2025 Geno/Grinder je varianta Geno/Grinderu určená pro začlenění do plně robotických automatizovaných systémů, vhodná zejména pro biochemické aplikace. Je navržen pro vysokou průchodnost vzorků pro extrakci DNA, RNA, proteinů, enzymů, reziduí pesticidů apod. Typickými vzorky jsou rostlinné a živočišné tkáně, buněčné kultury, semena, ovoce, zelenina apod. Nastavitelný úchyt umožňuje použití široké škály různých formátů nádobek se vzroky, od titračních destiček až po centrifugační zkumavky.

8000M Mixer/Mill

8000M Mixer/Mill

NOVINKA! 8000M Mixer/Mill je vysokoenergetický kulový mlýn, který je určen pro mletí vzorků o hmotnosti v rozsahu 0,2 až 10 g na analytickou jemnost. Je ideální pro mletí suchých křehkých vzorků, mletí kalů, pro míchání prášků nebo tvorbu emulzí. Mezi typické vzorky patří horniny, nerosty, písek, cement, struska, keramika, nosiče katalyzátorů, sklo, farmaceutika, rostlinné a živočišné tkáně, semena atd. Použit může být též na mechanické legování, míchání pigmentů nebo ředění práškových materiálů (standardů). Mlýn nabízí velmi vysokou účinnost mletí i pro problematické materiály, kde klasické planetární nebo vibrační mlýny selhávají v důsledku lepení mletého materiálu na mlecí tělíska.

8000D Dual Mixer/Mill

8000D Dual Mixer/Mill

NOVINKA! 8000D Dual Mixer/Mill je vysokoenergetický kulový mlýn, který je určen pro mletí vzorků o hmotnosti v rozsahu 0,2 až 10 g na analytickou jemnost. Je ideální pro mletí suchých křehkých vzorků, mletí kalů, pro míchání prášků nebo tvorbu emulzí. Mezi typické vzorky patří horniny, nerosty, písek, cement, struska, keramika, nosiče katalyzátorů, sklo, farmaceutika, rostlinné a živočišné tkáně, semena atd. Použit může být též na mechanické legování, míchání pigmentů nebo ředění práškových materiálů (standardů). Mlýn nabízí velmi vysokou účinnost mletí i pro problematické materiály, kde klasické planetární nebo vibrační mlýny selhávají v důsledku lepení mletého materiálu na mlecí tělíska.

8530 Shatterbox

8530 Shatterbox

8530 Shatterbox je diskový vibrační mlýn určený zejména pro mletí suchých, tvrdých a středně tvrdých křehkých materiálů na analytickou jemnost. Vhodný je pro materiály jako jsou cement, půdy, kaly, keramika, struska, horniny, minerály, rudy, farmaceutika, sírové peletky a sušené rostliny v rozsahu 2 až 100 g. Typická doba mletí je méně než dvě minuty.  


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑