Mobilní analyzátory

Mobilní analýza nebezpečných plynných a těkavých látek

Mobilní analýza nebezpečných plynných a těkavých látek

GDA-FR - Analyzátory plynů využívající „detektorová pole“. V současné době není k dispozici cenově dostupná jedna univerzální mobilní detekční technika, která by byla schopna detekovat kompletní spektrum průmyslových nebezpečných plynných látek a případně ještě i  bojových chemických látek. Řešením tedy je miniaturizace jednotlivých technik a jejich vhodné seřazení do detektorových polí. Informace z jednotlivých detektorů jsou následně zpracovávány speciálními matematickými algoritmy. Současný vývoj v oblasti mikroelektroniky a  výroby mikrozařízení umožňuje integrovat do jednoho mobilního zařízení techniky jako je hmotnostní spektrometrie, elektrochemické cely nebo fotoionizační detekci a to včetně zabudovaných ředících jednotek (pro analýzu v širokém rozsahu koncentrací).

NOVINKA Mobilní FT-IR/Raman Gemini

NOVINKA Mobilní FT-IR/Raman Gemini

Gemini je mobilní přístroj určený pro terénní identifikaci neznámých látek.

Jedná se o zcela novou generaci přístrojů, kdy se poprvé podařilo integrovat do jednoho přístroje obě technologie, tedy infračervenou spektrometrii s Fourierovou transformací (TruDefender FTX) a velice výkonný Ramanův spektrometr s budícím laserem o vlnové délce 785 nm (FirstDefender RMX). K dispozici je tak zařízení, které nabízí nejširší možný rozsah analýz pro látky, které poskytují vibrační molekulární spektrum.

Mobilní MS/MS spektrometr - NOVINKA

Mobilní MS/MS spektrometr - NOVINKA

 M908 je zcela unikátní mobilní MS/MS spektrometr M908, který je založen na principu iontové pasti, určený pro detekci nebezpečných látek. Zařízení umožňuje přímou analýzu plynných vzorků i analýzu pevných vzorků a stěrů.

 


Produkty


© 2017, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑