Příslušenství

Skrubr

Skrubr

Odtahové a vypírací zařízení využívá tří propojených nádob (náplň: 1. NaOH, 2. voda, 3. prázdná-lapač kapek) v kombinaci s robustním vakuovým systémem, který je schopen odstranit až 98 % vznikajících kyselinových výparů. Vnější povrch je potažen materiálem Kydex, odolným vůči korozi. Systém se osvědčil jak při rozkladu vzorků pro stanovení celkového dusíku metodou podle Kjeldahla, tak při rozkladu vzorků pro stanovení kovů metodou AAS nebo ICP. Vypírací zařízení lze snadno připojit přímo k DigiPREP HT a je dodáváno i s adaptérem k DigiVACu. Systém nahrazuje vypírací zařízení na principu vodní vývěvy, které je náročné na spotřebu vody.

Chladící jednotka

Chladící jednotka

Tuto chladící jednotku lze použít spolu s univerzálním vypíracím zařízením (skrubrem, katalogové číslo 010-520-060). Chladící jednotka poskytuje dostatečnou chladící kapacitu a spolehlivost a je vybavena by-pass systémem. Její nespornou výhodou je, že se jedná o kompaktní system, který šetří prostor.

Destilační jednotky DigiPREP

Destilační jednotky DigiPREP

Následným krokem po rozkladu vzorku pro stanovení dusíku dle Kjeldahla je destilace s vodní párou. Destilační jednotky DigiPREP jsou k dispozici v pěti různých modifikacích. K zařízení DigiPREP 500 může být dále také připojena titrační jednotka.Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑