Řídící jednotky

Dotyková obrazovka

Dotyková obrazovka

Řídící jednotka s dotykovou obrazovkou je vybavena velkým grafickým LCD displejem. Umožňuje uložení až 10 rozkladných programů do paměti, zobrazuje trvání každého z kroků rozkladného programu. Umožňuje vytvářet vícekrokové programy (až 6 kroků v jednom programu: 3 x nárůst na teplotu a 3 x výdrž na teplotě) a automaticky ukončí program po proběhnutí posledního kroku. Po dokončení poslední sekvence se spustí akustický alarm. Dotyková obrazovka je vyrobena z materiálů odolných kyselinám (Kydex a Corian).

PC Classic Controller

PC Classic Controller

Jedná se o zařízení, které usnadňuje ovládání rozkladných DigiPREP systémů. PC Classic Controller (katalogové číslo 010-500-280) ve spojení se softwarem Go2Temp® nainstalovaným na Vašem PC funguje jako datová stanice pro připojení až šestnácti DigiPREP systémů a umožňuje ovládat a monitorovat průběh jednotlivých rozkladů a  zobrazovat průběhy teplotních profilů. Je možné ho použít pro ovládání DigiPREP Jr., MSLSHPHT.  Toto zařízení v plném rozsahu nahrazuje řídící jednotky (s externí klávesnicí nebo dotykovou obrazovkou) používané s každým samostatným typem rozkladného zařízení. Znamená to tedy, že ovládá teplotu v bloku, nastavuje čas potřebný pro proběhnutí rozkladu, aktivuje alarm signalizující dokončení rozkladu a sleduje aktuální teplotu, umožňuje ukládání rozkladných programů do paměti, zobrazuje trvání každého z kroků rozkladného programu a aktuální teplotu v bloku. Umožňuje vytvářet vícekrokové programy a automaticky ukončí program po proběhnutí posledního kroku.

Go2Temp software

Go2Temp software

Jedná se o software, který po nainstalování na Váš počítač slouží spolu s PC Classic Controller jako datová stanice pro připojení až šestnácti DigiPREP systémů a umožňuje ovládat a monitorovat průběh jednotlivých rozkladů a  zobrazovat průběhy teplotních profilů. Software se vyznačuje čtyřmi rozdílnými uživatelskými hladinami (Normal, Super, Systems Administration & Service Engineer) a umožňuje spolehlivé zabezpečení důležitých informací. Spouštěcí soubor je uložen na hard disku nebo na LIMS a informace je možné ukládat ve formátech: Microsoft Excell, XML nebo Acromat PDF.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑