Nabídka práce

Rádi bychom rozšířili náš pracovní tým, hledáme nové kolegyně/kolegy na následující pozice:

Člen servisního týmu

Hledáme kolegu, který by rozšířil náš stávající servisní tým. Máme více jak 20 let zkušeností se servisem náročné nebo pokročilé přístrojové techniky, disponujeme nově postaveným servisním střediskem v sídle firmy RMI, s.r.o. Máme stabilní servisní tým, potřebujeme ale rozšířit naše kapacity.

                   

Zajímáš se o moderní přístrojové/laboratorní/detekční technologie? Chceš se dostat do kolektivu, kde se můžeš stále učit a setkávat se s tím nejmodernějším co je v našem oboru k dispozici? Nehledáš stereotypní ale kreativní práci? Nabízíme zajímavou práci s nadprůměrným finančním ohodnocením.

Pro koho je pozice vhodná: Přivítáme jak kolegu, který má již zkušenosti v oboru, tak i absolventa školy, který u nás získá možnost komplexního zaškolení. Ideální pro absolventy vzdělání elektrotechnického směru (včetně VOŠ nebo průmyslové školy) se znalostí AJ (manuály v AJ, základní písemná i telefonická komunikace). ŘP skupiny B (dobrý řidič) je podmínkou. 

V případě zájmu volejte: +420 731 159 529 

KDO JSME

Jsme zavedená obchodní firma v oblasti dodávek přístrojové techniky pro laboratoře a pro oblast mobilní a on-line analýzy (www.rmi.cz). Zároveň jsme jedním z největších dodavatelů spotřebního materiálu pro spektrální metody ve střední Evropě (www.sparspec.com). Pokrýváme široké spektrum oborů od klasických laboratoří, přes výzkumné organizace až po bezpečnostní aplikace. Mezi naše zákazníky patří největší průmyslové firmy, výzkumné organizace a vysoké školy, ale také armáda, policie nebo integrovaný záchranný systém.
Jsme dynamická firma, která kontinuálně přináší na evropský trh nové technologie, úzce spolupracujeme se špičkami v oboru z USA, Německa a dalších zemí. Zároveň ale NEJSME „velká“ korporátní firma, jsme stabilní firma s malým kolektivem (do 20 lidí), kde pro nás je stále důležité, abychom byli dobrá parta a pracovali jako tým.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑