Pozvánka na seminář o microCT

06.05.2015 14:20

 Firma RMI, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na dva semináře zabývající se microCT (computed tomography) technikou, která se v  posledních letech významně prosazuje  jak v oblasti biologických věd včetně skenování živých laboratorních zvířat  (charakterizace kostí, kostních implantátů, měkkých tkání  atd.), tak i v oblasti materiálového výzkumu, (studium vnitřní struktury materiálů a výrobků jako jsou například elektronické komponenty, kompozity, textilie).

 

Dne 19.05.2015 bude naše firma RMI, s.r.o. pořádat vzdělávací seminář (v českém jazyce) „Charakterizace vnitřní struktury vzorků s vysokým rozlišením pomocí microCT techniky“ v sídle firmy RMI s.r.o., Horka 221, Lázně Bodhaneč. Seminář je zaměřen na seznámení účastníků semináře s technikou microCT, která umožňuje nedestruktivní analýzu vnitřní struktury vzorků s vysokým rozlišením, a  to jak vzorků živých (laboratorní zvířata) tak i neživých. Součástí semináře bude i ukázka reálných měření na stolním microCT přístroji s vysokým rozlišením Skyscan 1272. V příloze emailu naleznete pozvánku na seminář. Zájemce o seminář bychom rádi poprosili o registraci na náš email do 18.5.2015.

 

 

Dne 12.05.2015 v 10 hodin  bude firma Bruker microCT pořádat webinář zaměřený na téma “MicroCT s vysokým rozlišením pro předklinické aplikace“ („High resolution microCT in preclinical applications“). Bližší informace naleznete na tomto odkazu:

 

https://www.bruker.com/service/education-training/webinars/pci-webinars/high-resolution-microct-webinar.html

 

Pro účast na webináři je nutná registrace na uvedeném odkazu, pokud nebudete schopni sledovat seminář online, bude Vám zaslán odkaz na soubor se záznamem semináře.


Produkty


© 2024, RMI, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑